Складний самокат двоколісний із великими колесами та ручним гальмом Best Scooter Чорний із зеленим

- Готово до відправки
- Код: 26104
3 179 ₴
2 925 ₴
Двоколісний самокат від «Best Scooter» відмінно підійде для їзди по місту, оскільки має великі 200 мм колеса і два амортизатора, завдяки яким ви не відчуєте дрібних нерівностей, а насолодитеся комфортною, плавною їздою.
Самокат оснащений двома видами гальмування: задньою ногою (заднє крило) і задньою рукою (на рукоятці).
Додатковою перевагою даної моделі є легка система складання. Просто натисніть ногу на педаль в основі керма і складіть скутер, поки не натиснете.
Рульова система має міцну металеву основу. Спеціальний хомут фіксує ручки рульового управління, роблячи конструкцію цілісною і монолітною. Висота рульового колеса фіксується в 3 положеннях.
Особливості:
- великі 200 мм колеса;
- 2 гальма;
- 2 амортизатора - передній і задній;
- світлодіодна фара;
- крила над колесами;
- Проста система складання;
- комфортний гумовий грип;
- організатор вентиляторів;
- наклейка на декінг - шліфування;
- Ремінь для перенесення.
- матеріал рами і рульового управління - алюміній;
- поліуретанові колеса розміром 200 мм;
- висота рульового колеса регулюється від 93 см до 103 см, з фіксацією в 3 положеннях;
- ширина рульового колеса 39 см;
- розмір палуб - 64 х 16 см; корисна довжина палуб - 34 см;
- висота настилу від підлоги - 9 см
- Вік: від 6 років.
- Висота - від 145 см до 195 см.
- Максимальне навантаження - 100 кг.
Представлена модель скутера виготовляється на заводах за європейськими критеріями якості та безпеки EN 71. Даний сертифікат встановлює ряд вимог щодо запобігання основних ризиків: фізико-механічних, легкозаймистості, хімічних, електричних, гігієнічних ризиків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 103 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 2 925 ₴







