Самокат трюковий двоколісний з алюмінієвими пегами Best Scooter Freestyle Чорний із синім

-8%
- Готово до відправки
- Код: 26117
4 426 ₴
4 070 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трохи про HIC-систему компресії трюкових самокатів: ця система компресії найвикористовується через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується завдяки болту, вкрученому у "якор" у вилці.
Компресія — це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
Особливості:
- Конструкція максимально спрощена. Система-HIC.
- Рама цього самоката посилена та виготовлена з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видні зварні шви.
- Колеса 120 мм, як і належить трюковому самокату з великою жорсткістю і виготовлені з високоякісного SHR-поліуретану. Диски алюмінієві.
- Підшипник типу ABEC 9 робить самокат по-справжньому швидкісним і зручним для розгону під час виконання трюків.
- Дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить краще зчеплення ноги райдера з нею.
- Грипси в цього самоката виготовлені з міцного нековзного матеріалу.
- Дві пеги на осях самоката.
- Конструкція — кермо з хромомолібденової сталі, дека — алюміній AL7003-T6;
- Колеса — 120 мм PU (якісний SHR-поліуретан);
- Диски коліс — високоміцний алюміній AL7003-T6;
- Ширина керма — 58 см;
- Висота керма від підлоги — 89 см;
- Ручки — гума.
- Пеги — 5,4 см.
- Максимальне навантаження: 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 4 070 ₴







