Складний самокат двоколісний із великими колесами та ручним гальмом Best Scooter Чорний Вид 1

- Готово до відправки
- Код: 26128
3 824 ₴
3 489 ₴
Двоколісний самокат від «Best Scooter» з дисковим гальмом і гумовим килимком зверху - стане відмінним подарунком як для дорослих, так і для дітей!
Модель має міцну металеву основу з двома амортизаторами. Два великих колеса діаметром 230 мм і 200 мм, виготовлені з поліуретану і відрізняються високою стійкістю до зносу. Самокат гальмується двома способами: за допомогою гальмівної ручки на кермі, яка натискає дискові гальмівні колодки на заднє колесо, або за допомогою ножного преса на заднє колесо.
Кермо регулюється в 3х положеннях, завдяки цьому Ви легко підберете комфортну висоту для себе або дитини. Також на кермі встановлений спеціальний затискач, який міцно фіксує ручки та прибирає деренчання. М'які гумові захвати забезпечать неймовірно зручний і впевнений контроль, так як руки дитини не ковзають від основи.
Скутер має зручну систему складання, його зручно зберігати і транспортувати. Просто натисніть ногу на педаль в основі керма і складіть скутер, поки не натиснете.
Особливості:
- дискове і ножне гальмо;
- гумовий килимок на стелі;
- 2 амортизатора - передній і задній;
- крила над колесами;
- проста система складання;
- комфортний гумовий грип;
- хомут рульового колеса;
- тримач фольги;
- світлодіодна фара;
- поліуретанові диски;
- переднє колесо 230 мм, заднє 200 мм;
- висота рульового колеса регулюється від 93 см до 103 см, з фіксацією в 3 положеннях;
- ширина рульового колеса - 38 см;
- розмір палуб - 49 х 14 см; корисна довжина палуб - 35 см;
- висота настилу від підлоги - 10 см
- Висота - від 145 см до 195 см.
- Максимальне навантаження - 70 кг.
Представлена модель скутера виготовляється на заводах за європейськими критеріями якості та безпеки EN 71. Даний сертифікат встановлює ряд вимог щодо запобігання основних ризиків: фізико-механічних, легкозаймистості, хімічних, електричних, гігієнічних ризиків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 230 мм |
| Висота рульової стійки | 103 см |
| Особливості | Ножні гальма, Ручне гальмо, Підніжка, Амортизатор, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 489 ₴




