Складний самокат двоколісний із великими колесами та підніжкою Best Scooter Білий з рожевим

- Немає в наявності
- Код: 26144
2 224 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат від "Best Scooter" - призначений для активного відпочинку дитини та стане чудовим міським транспортним засобом.
Міцна конструкція з алюмінію та сталі здатна витримувати великі навантаження.
Конструкція самокату компактна, складана та зручна для перенесення, форма керма - пряма.
Особливості:
- сталеве ножне гальмо на задньому колесі;
- кольорові гумові грипси;
- складана конструкція;
- пластикові диски;
- наклейка на деку - наждак.
- великі колеса PU 200 мм;
- підшипники АВЕС 7;
- висота керма регулюється від 77 см до 102 см;
- ширина керма: 45.5 см;
- розміри деки: 52 х 10 см;
- корисна довжина деки: 31 см.
- висота від підлоги 12 см;
- матеріал деки (платформи): алюміній;
- матеріал стояка керма – сталь;
- складана підніжка – 8 см.
- максимальне навантаження: 70 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 2 224 ₴



