Трансформер Бакуган Чорний

- Немає в наявності
- Код: 26603
533 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bakugan - настільна гра, створена за мотивами пригодницького-аніме серіалу. Приготуйтеся до дивовижної пригоди, яка захопить усіх шанувальників аніме! На вас чекає фантастичне перетворення кульки-трансформера на справжнього бойового дракона. Відчайдушні бійці готові до видовищних та цікавих поєдинків. Збери всю колекцію чарівних кульок та стань частиною команди героїв аніме.
Діаметр кулі 9 см. Габарити трансформера 16 х 19 см.
Особливість:
- Швидка трансформація в момент зіткнення з поверхнею;
- Вікова категорія віком від 5 років
- Виконана за мотивами відомого аніме.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bakugan |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бакуган |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 533 ₴

