Машинка трейлер із динозаврами Синій

- Немає в наявності
- Код: 26733
507 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інерційний трейлер для перевезення динозаврів. На причепі встановлені 3 клітини, які відкриваються. У наборі 3 динозаври й аксесуари. Яскрава водійська кабіна прикрашена головою динозавра. Габарити трейлера 38 х 11 х 11 см.
Комплектація:
Комплектація:
- Трейлер із причепом
- 3 динозаври
- Аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 507 ₴
