Ігровий пластиковий будиночок для дітей із огорожою Pilsan Stone Блакитний з червоним

- Немає в наявності
- Код: 26839
5 890 ₴
Ігровий будиночок із огорожею Pilsan Stone може встановлюватися на дитячі майданчики як відкритого, так і закритого типу, зокрема в житлових приміщеннях. Рекомендується для дітей від 1 року до 7 років, водночас максимальна вага дитини ніяк не обмежена. Кількість дітей також не обмежена. До комплекту будиночка входить: бічні стіни, дах у вигляді черепиці, флюгер, дверцята, підвіконня на вікнах і паркан біля дверей. Деталі будиночка закріплюються між собою спеціальними пазами, як конструктор і мають додаткові кріплення вузли. Висота будиночка в зібраному стані досягає 1 м 50 см, що не вимагає високих стель у разі його встановлення в житловому приміщенні. Довжина комплексу в робочому стані досягає 1 м 80 см. Комплектуючі та деталі будиночка виготовлені з екологічних матеріалів, не викликають алергію, не мають запаху та повністю безпечні для здоров'я дитини.
Комплектація:
- бічні стіни;
- дах у формі черепиці;
- флюгер;
- дверцята;
- підвіконня на вікнах;
- паркан.
Характеристики:
- розмір (ДхШхВ) — 174 х 114 х 151 см;
- вік дитини — 1-7 років;
- упаковка — у коробці;
- розмір упаковки — 100 см × 21 см × 100 см;
- вага — 15 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1140 мм |
| Довжина | 1740 мм |
| Висота | 1510 мм |
| Вага | 15 кг |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 890 ₴

