Музичний мобіль Taf Toys з проєктором — Солодкі сни

- Немає в наявності
- Код: 28140
2 303 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заспокоюйте свого малюка перед сном за допомогою музичного мобіля з проєктором колекції "Крошка Місяць" — СОЛОДКИ СНІ!
До 30 хвилин красивих класичних мелодій, які не повторюються. Цей стильний мобіль має вишуканий вигляд, він ідеально впишеться в будь-яку сучасну дитячу кімнату, забезпечуючи водночас розвиток Вашої дитини.
- 30 хвилин неповторних класичних мелодій, спеціально адаптовані для немовлят:
- Mozart - Sleep My Little Prince
- Vivaldi - The Four Seasons winter - RV 297- movement 1
- Bach - Orchestral Suite No. 3
- Field - Nocturne
- Tchaikovsky - Seasons, June
- Chopin - Nocturne Op.9 Nr. 2
- Schumann - Kinderszenen - scenes from childhood
- Elgar - Salute
- Проєктує зоряне небо на блакитний купол, який обертається над ліжечком.
- Розвиває когнітивні навички та емоційний інтелект за допомогою поєднання музики, руху та світла, заспокоює дитину та допомагає розвинути почуття новонародженого.
- Панель, яка керує звуком, світлом і рухом, розташована у верхній частині музичного мобіля.
Для роботи необхідні 4 батарейки типу АА (не входять до набору).
З Taf Toys бути батьками легше!
Рекомендовано для дітей від народження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taf Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З народження |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 303 ₴









