Розвиваючий Музичний Килимок З Дугами Taf Toys - Світ Навколо, Мрійні коали

- Немає в наявності
- Код: 28149
4 445 ₴
Розвиваючий музичний килимок із дугами — Світ Навколо - створить затишний куточок для ігор і розвитку малюка.
Особливості:
- М'який килимок обладнаний унікальним двостороннім сенсорним центром 4-в-1, який стимулює малюка лежати в 4 різних положеннях, розвиваючи різноманітні навички в кожному з них. Розміщуйте малюка проактивно в різних положеннях – це дуже цінно для його рухового, когнітивного та сенсорного розвитку:
- 0-3 міс. Покладіть дитину на спинку, розмістіть сенсорний центр над її головою чорно-білою стороною вниз — малюк зможе розглядати картинки;
- 0-3 міс. Розмістіть сенсорний центр горизонтально збоку чорно-білою стороною до дитини — для повороту голови та корпусу в сторону;
- 1 міс.+ Розмістіть сенсорний центр вертикально навпроти ніжок дитини — для руху та гри ніжками;
- 3 міс.+ Покладіть сенсорний центр на підлогу різнокольоровою стороною вгору — це стимулює малюка лежати та грати на животику.
- До килимка прикріплюються 2 дуги з підвісними іграшками:
- брязкальце Коала Кіммі з прорізувачем;
- підвіска Равлик із прорізувачем;
- брязкальце-кільце Метелик;
- музичний центр: потягніть за мотузочку — зазвучить приємна музика та загоряться вогники (може кріпитися ремінцем-липучкою до ліжечка, автокрісла);
- двостороння підвіска грибочок із безпечним дзеркалом;
- розвиваючий сенсорний двобічний центр для двох етапів розвитку малюка: 0-3 міс.: чорно-біла сторона; 3+ міс.: різнобарвні барвисті картинки зі вставками тканин різних текстур і розвивальними елементами.
- Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка впродовж перших двох років його життя;
- Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною;
- Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб вкладати в розвиток дитини.
У набір входить музичний килимок, що розвиває, з дугами колекції "Мрійливі коали" - СВІТ НАВКРУГИ (100х80х53 cм);
Батарейки 2xAAA не входять до комплекту.
Розвиваючий музичний килимок позитивно впливає на:
- Велику та дрібну моторику;
- Сенсорику;
- Когнітивний розвиток малюка.
З Taf Toys розвиватися легше!
Рекомендовано для дітей від народження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taf Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Білий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 470 мм |
- Ціна: 4 445 ₴









