Баттатокачалка Серії Родео — Єдиноріг Діллі-Доллі

- Немає в наявності
- Код: 28178
2 448 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава та кумедна баттатокачалка серії "Родео" — ЄДІНОРОГ ДИЛІ-ДОЛІ.
Класичний друг для малюків скаче в дитячу прямо з родео!
- Застрибуй на спину цією м'якою і зручною одноріжку та старайся!
- Дерев'яні ручки та полози нагадують про класику та дарують приємні відчуття.
- Качаючись, малюк почує цокання копит, причому БЕЗ БАТАРЕЕК!
- Ідеально підходить для дитячої або ігрової кімнати.
Battat. Будь відважним. Будь спокійним. Будь собою!
Розмір іграшки/паковання — 60х34х46 см.
Розмір іграшки/паковання з вушками — 60х34х60 см.
Рекомендовано для дітей от 18 месяцев.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшка-гойдалка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 2 448 ₴






