Двоколісний самокат складаний Micro "Cruiser" з великими колесами — Синій

- Немає в наявності
- Код: 28193
6 082 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат MICRO серії "Cruiser" — СИНІЙ міцний і надійний самокат для далеких подорожей.
Виробник — швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома виробництвом біговелів, самокатів і аксесуарів для них. Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар.
Самокат — це не тільки активні фізичні навантаження. Катаючись на самокаті, дитина вчиться тримати рівновагу, розвиває координацію та моторику. Тому самокат має бути високотехнологічним і безпечним.
- Основна перевага самокатів цієї серії — великі поліуретанові колеса та зручне вигнуте кермо. Все це забезпечує гарне накат і гарну прохідність, гарантує максимально комфортне катання.
- Рама самоката виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву, має складаний механізм і підніжку для вертикального паркування.
- Спеціальна антиковзна наклейка на деці робить катання ще зручнішим.
- Поліуретанові колеса з підшипниками стандарту АВЕС 9 дадуть змогу пересуватися без шуму.
- Самокат складається.
Характеристики:
- самокат підходить для дітей від 7 років, максимальне навантаження на раму 100 кг
- діаметр коліс 200 мм;
- кермова телескопічна стійка регулюється за висотою (76-96 см)
- складана рама
- вага самоката — 4,5 kg.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 96 см |
| Особливості | Регулювання керма по висоті, Ножні гальма |
| Вага | 4.5 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 6 082 ₴









