Двоколісний самокат складаний Micro "Sprite LED" з підсвіткою коліс — Осінній червоний

- Немає в наявності
- Код: 28198
6 134 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сам
окат MICRO серії "Sprite LED" - ОСІННИЙ ЧЕРВОНИЙ досконалий та міцний двоколісний самокат. Він оснащений колесами, що світяться, і складною рамою.Виробник – швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома виробництвом біговелів, самокатів та аксесуарів для них. Усі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар чи самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність та безпеку, щоб споживач міг отримати якісний та довговічний товар
Самокат - це активні фізичні навантаження. Катаючись на самокаті, дитина вчиться тримати рівновагу, розвиває координацію та моторику. Тому самокат має бути високотехнологічним та безпечним.
- На міжнародних виставках вони неодноразово визнавалися "самокатами року" серед дітей та батьків.
- Рама самокату виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву, має складний механізм та підніжку для вертикального паркування.
- Спеціальна антиковзна наклейка на деці робить катання ще зручнішим.
- Поліуретанові колеса із підшипниками стандарту АВЕС 9 дозволять пересуватися без шуму.
- Колеса самокату світяться під час руху.
- Самокат складається.
Характеристики:
- самокат підходить для дітей віком від 6-ти років, максимальне навантаження на раму 100 кг.
- рульова телескопічна стійка регулюється по висоті (64-93 см)
- світяться колеса
- складана рама
- вага самокату – 2,8 kg.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Висота рульової стійки | 93 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті, Ножні гальма |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 6 134 ₴









