Триколісний самокат складаний Micro "Maxi Deluxe LED" з підсвічуванням коліс — Темно-синій

- Немає в наявності
- Код: 28224
6 855 ₴
Сам
окат MICRO серії "Maxi Deluxe LED" - ТЕМНО-СИНІЙ досконалий та міцний самокат для Ваших малюків. Він оснащений складним механізмом, для зручності зберігання і транспортування, а також колесами, що світяться.Виробник – швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома виробництвом біговелів, самокатів та аксесуарів для них. Усі деталі виготовлені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар чи самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність та безпеку, щоб споживач міг отримати якісний та довговічний товар.
Самокат - це активні фізичні навантаження. Катаючись на самокаті, дитина вчиться тримати рівновагу, розвиває координацію та моторику. Тому самокат має бути високотехнологічним та безпечним.
- На міжнародних виставках вони неодноразово визнавалися "самокатами року" серед дітей та батьків.
- Оснащені запатентованим унікальним механізмом нахилу та повороту керма Mini Micro.
- У виробництві використовується особливий тип пластику із закругленими краями, який разом із Т-подібною ручкою робить його безпечним для дітей та дозволяє уникнути травм.
- Стійка виготовлена з кольорового анодованого алюмінію. Це означає, що вона не лише зовні виділятиметься серед інших, але й витримує найжорсткіші удари при катанні.
- Протиковзка силіконова підніжка має додаткові виступаючі елементи у вигляді логотипу Micro. Це знижує ковзання ноги навіть за підвищеної вологості або під час дощу.
- Модернізовані задні гальма забезпечать максимальний рівень безпеки.
- Поліуретанові колеса із підшипниками стандарту АВЕС 9 дозволять пересуватися без шуму.
- Додатково самокат оснащений світловідбиваючими елементами для більшої безпеки.
- Колеса самокату світяться під час руху.
- Рама самокату складається.
Основні характеристики:
- самокат підходить для дітей дошкільного віку та школярів (від 5 до 12 років) зростом до 150 см та масою тіла до 50 kg;
- Т-подібна рульова телескопічна стійка, що регулюється по висоті (67-91 см)
- міцна дека, посилена скловолокном, розміри деки – 33х13,5х6 cm;
- колеса світяться;
- складана рама
- високоякісні гальма, які мають сталеву пружинну вставку та не нагріваються при гальмуванні;
Вага самокату – 2,5 kg.
Колір: темно-синій.
Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Висота рульової стійки | 91 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 6 855 ₴









