Трюковий самокат Micro "MX Trixx" — Сіро-жовтий

- Немає в наявності
- Код: 28235
7 272 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оновлений трюковий самокат MICRO серії "Trixx" - СІРО-ЖОВТИЙ - досконалий та міцний трюковий самокат для райдерів початкового та середнього рівнів.
Виробник – швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома виробництвом біговелів, самокатів та аксесуарів для них. Усі деталі виготовлені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар чи самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність та безпеку, щоб споживач міг отримати якісний та довговічний товар.
- Габарити самокату Мікро та вага зменшені без втрати міцності (завдяки додатковим отворам у деку)
- Дека увігнута по дузі для зручності виконання трюків.
- Рульова стійка має потрійну фіксацію, що забезпечує високий рівень безпеки під час виконання трюків.
- Передня вилка металева та має систему компресії типу НІС.
- Стійка нахилена до деки на кут 82,5°
- Y-подібне міцне кермо, висотою 75 см, не регулюється.
- Спеціальна антиковзна наклейка на деці робить катання ще зручнішим.
- Розмір деки 48х10 cm.
- Поліуретанові колеса з підшипниками стандарту 608 2RS АВЕС 9 та металевими обідками.
- Діаметр коліс 100 мм.
- Гальмівна пластина виготовлена з гнучкого металу та кріпиться безпосередньо до рами, що забезпечує ідеальний контроль швидкості.
- В комплект входить набір ключів та 2 піги.
- Оптимальний зріст 125-145 cm.
- Максимальне навантаження 100 кг.
- Вага самокату – 3,3 kg.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.3 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 7 272 ₴




