Ігровий будиночок Little Tikes — Садовий Делюкс 2-в-1

- Немає в наявності
- Код: 28238
11 563 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте якісний, багатофункціональний і цікавий комплекс для вулиці?
Ігровий будиночок — САДОВИЙ ДЕЛЮКС 2-В-1 — саме те, що Вам потрібно! Великий і міцний будиночок із дахом і функціональними дверима поєднує в собі маленьку кухню з плитою й раковиною, майстерню і навіть столик для ігор із піском і водою!
- Будиночок досить великий, що дає змогу одночасно грати декільком дітям.
- Виготовлений із довговічного пластику, стійкого до погодних умов.
- Містить кілька ігрових зон для веселої гри: кухню з плитою й раковиною, майстерню зі цвяхами та молотком і столик для ігор із піском і водою з водяним млином.
- Стіл для ігор із піском і водою закривається кришкою.
- Двері та поштова скринька функціональні, вони відчиняються й зачиняються.
Садовий будиночок вимагає збирання. Для складання Вам знадобляться викрутка, молоток і дерев'яний брусок (не входить до комплекту)
Розмір будиночка в зібраному стані: довжина 203 см, ширина 94 см, висота 134 см
Розмір упаковки: довжина 84 см, ширина 52 см, висота 90 см
Вага 22 кг
У комплекті:
- елементи будиночка в розібраному стані
- шурупи та інструмент для збирання (додатково потрібні викрутка, молоток і дерев'яний брусок)
- поштова скринька
- столик для ігор із піском і водою і водяним млином
- аксесуари: молоток і цвяхи для майстерні, телефон, відерце для піску або води
Гра з будиночком сприяє емоційному розвитку, розвитку вміння грати та просторового сприйняття
Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Little tikes |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | На вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 940 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Висота | 1340 мм |
| Вага | 22 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 11 563 ₴





