Дитячий електромобіль із повним приводом Mercedes-Benz G65 AMG Чорний 4х4

- Немає в наявності
- Код: 28309
17 199 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G65 AMG 4х4. Дизайн електромобіля Mercedes G65 AMG передає максимальну схожість зі справжнім автомобілем G-класу: Mercedes G-Wagen "Гелендваген" від компанії Mercedes. Повноприводний електромобіль із чотирма електродвигунами 35W. Керується машинка з кабіни та за допомогою дистанційного пульта. Додатковим плюсом є комфортні шкіряні сидіння і ремені безпеки для малюків. Так само не обійшлося без таких інтерактивних функцій, як підсвітка панелі, передніх і задніх фар, звуків роботи двигуна, сигнал на кермі та музики.
Особливість:
- Шкіряне сидіння
- Відчиняються двері та багажник
- Передні та задні амортизатори
- Індикатор заряду батареї
- Повільний старт, повільний стоп
- Пульт дистанційного керування (2,4G)
- Ремінь безпеки
- Дзеркала заднього огляду
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари, підсвітка панелі
- Музика, звук мотора, сигнал на кермі, регулювання гучності
- Увімкнення з кнопки
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, SD слот, USB
Характеристики:
- М'які EVA-колеса
- Розмір колеса — 27 см, розмір диска — 22 см
- Чотири мотори 4х35W, RPM 10000 об.
- Акумулятор 12V/14AH
- Зарядний пристрій 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Час їзди на одному акумулятор 1-2 години
- Кількість швидкостей: у машині — 2 шт., на пульті — 3 шт.
- Максимальна швидкість — 7 км/год
- Перемикач швидкостей — важіль
- Рух уперед-назад — важіль
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимальне навантаження — 45 кг
- Вага коробки: 34,2 кг
- Вага джипа: 28,7 кг
- Розміри коробки: 127х68х56 см
Габарити машинки:
- Довжина — 130 см
- Ширина по дзеркалах — 88 см
- Ширина по колесам — 67 см
- Висота — 65 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 45 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регулятор гучності, Відчиняємі дверцята, Світлові ефекти, Ремені безпеки, Колонки, Амортизатор, Передні фари, Мелодії, Дзеркала заднього виду, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Вбудований обмежувач швидкості |
| Радіус дії пульта/брелока | 10 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Висота | 88 см |
| Діаметр передніх коліс | 270 мм |
| Діаметр задніх коліс | 270 мм |
| Ширина по дзеркалах | 88 см |
| Ширина по колесам | 67 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 28309 |
- Ціна: 17 199 ₴




