Двомісний повнопривідний електромобіль для дітей Mercedes AMG G63 Чорний

- Немає в наявності
- Код: 28313
21 459 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G63 AMG 6х6. Повноприводний електромобіль із чотирма електродвигунами 35W. За допомогою пульта дистанційного керування можна керувати машинкою, поки малюк не навчилася їздити самостійно. Машинка обладнана двома шкіряними сидіннями та ременями безпеки. Для комфортної їзди темної пори можна ввімкнути підсвітку панелі приладів і світлодіодні фари. Колеса гумові. Двері, капот і багажник відчиняються. Макісімальна швидкість 7 км/год. Є дві підвищені та дві знижені передачі.
Особливість:
- Шкіряне сидіння
- Гумові колеса
- Відчиняються двері та капот
- Цифровий індикатор заряду батареї
- Повільний старт, повільний стоп
- Пульт дистанційного керування (2,4G)
- Ремінь безпеки
- Два сидіння
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари, підсвітка панелі
- Музика, звук мотора, сигнал на кермі, регулювання гучності
- Увімкнення з кнопки
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, SD слот, USB
Характеристики:
- 4 мотори х 35W
- Максимальна швидкість — 7 км/год
- Перемикач швидкостей — важіль
- Рух уперед-назад — важіль
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимальне навантаження — 50 кг
- Кількість швидкостей: 2 знижені, дві підвищені
- Час їзди на одному акумулятор 1-2 години
- Акумулятор 12V 10A, типу AGM, знімний, можна заряджати окремо
- Музика — Micro-SD, USB, MP3.
- Пульт керування: 2,4G
- Вага: 37,5 кг
- Плавний набір швидкості
Габарити машинки:
- Довжина — 152 см,
- Ширина — 77,5 см,
- Висота — 52 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 2 швидкості назад |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регулятор гучності, Відчиняємі дверцята, Світлові ефекти, Ремені безпеки, Колонки, Світловідбивачі, Передні фари, Мелодії, MP3-роз'єм, Вбудований обмежувач швидкості |
| Радіус дії пульта/брелока | 10 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Розміри | |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 77.5 см |
| Висота | 52 см |
| Вага | 37.5 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 28313 |
- Ціна: 21 459 ₴





