Інтерактивна іграшка Папуга Limo Toy Українська озвучка

-9%
- Готово до відправки
- Код: 28328
1 029 ₴
935 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вкрай захоплююча іграшка, яка значно урізноманітнить гру малюка. Інтерактивна іграшка "Папуга" — це кумедна дитяча іграшка з цікавими та різноманітними функціями. Також є режим диктофона. У каченяти світиться ніс.
Функції:
- 13 казок,
- 57 веселих віршиків,
- 43 загадки,
- 21 пісня,
- 7 українських колискових у виконанні Ольги Токар.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- матеріал — пластик;
- працює від 3 батарейок типу АА (не входять у комплект);
- упаковка— у коробці;
- габарити упаковки — 27 х 16 х 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Диктофон, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 935 ₴


