Коляска-трансформер для дітей Karina Лляна тканина Шоколадно-бежевий

- Немає в наявності
- Код: 28357
6 030 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска-трансформер Karina порадує батьків і малюка. Особливість даної моделі полягає у її багатофункціональності. Оскільки коляска має можливість трансформуватися в режими зима-літо, вона зручна в експлуатації і займає мало місця. За рахунок регульованої спинки та підніжки дитина може знаходитися в ній лежачи, що вигідно замінює люльку універсальних колясок.
Особливості:
- Перевага даної моделі полягає у її ходових якостях. Коляска обладнана пружинним механізмом амортизації з можливістю регулювання. Цей механізм забезпечує колясці функцію гойдання та сприяє її плавному руху. Великі поліуретанові колеса із можливістю фіксації призначені для всіх типів доріг.
- Перекидна ручка коляски дозволить малюкові їздити обличчям або спиною у напрямку руху. Спинка сидіння регулюється в трьох положеннях. Дитина може сидіти або лежати у горизонтальному положенні.
- Крім цього, у колясці Karina передбачена знімна люлька-перенесоска, а також захисний теплий чохол для ніг. Капюшон оснащений оглядовим віконцем. Зручний кошик внизу візка дозволить взяти з собою іграшки або покласти покупки.
- Лляна тканина, з якої виконана зовнішня оббивка коляски, захистить малюка в будь-яку негоду.
- Ця модель відповідає всім стандартам безпеки та комфорту. Коляска обладнана ременями безпеки, захисним бортиком, що відкидається, а також перемичкою між ніжок.
Характеристики:
- Розмір коляски: 85 × 56 × 104 см
- Вага: 13 кг
- Діаметр коліс: 27 см
- Максимальне навантаження: 15 кг
Комплектація:
- чохол;
- переносна люлька;
- сумка;
- дощовик;
- кошик для покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип коляски | Коляска-трансформер |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Колір | Бежевий |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Поворотні передні колеса/колесо | Ні |
| Ширина передньої і задньої осі | Однакова |
| Система амортизації | Пружини |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | Так |
| Комплектація коляски | Бампер, Люлька, Підніжка, Прогулянковий блок, Піддашок, Сумка для дитячих речей, Кошик для покупок |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 56 см |
| Довжина | 86 см |
| Висота | 104 см |
| Вага | 13 кг |
| Діаметр передніх коліс | 27 см |
| Діаметр задніх коліс | 27 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 34 см |
| Довжина у складеному вигляді | 85 см |
| Висота в складеному вигляді | 52 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
- Ціна: 6 030 ₴




