М'яка іграшка Аніматроніки FNAF Фнаф 33 см Фоксі Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 28377
316 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'які іграшки у формі популярних героїв комп'ютерної гри Five Nights at Freddys!
Особливості:
- чудова деталізація й гармонійно підібрані кольори;
- виконані з приємного на дотик плюшу.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- висота 33 см;
- матеріал — плюш;
- розмір — 16 х 11 х 33 см;
- без паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 16 см |
| Матеріал | Плюш |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 316 ₴
