Дитячий надувний Басейн Інтекс Intex Китеня 163 х 107 х 46 см, об'єм 238 л від 3 років

-15%
- Готово до відправки
- Код: 28398
1 120 ₴
957 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн 59469 NP «Китеня» від відомої торгової марки Intex — ідеальний варіант для спекотних літніх днів. Якщо ви маєте заміський будинок — тоді ця надувна іграшка стане порятунком від літньої спеки та веселою забавою для ваших малюків.
На дні басейну зображений барвистий малюнок в морській тематиці. Басейн складається з 4 повітряних камер, які обладнані власними подвійними клапанами. Об'єм води, що вміщається, становить 238 літрів. Попри те, що басейн дитячий, не варто залишати малюка одного без нагляду. Для швидкого осушення модель обладнана клапаном для зливання води.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- товщина матеріалу — 0,3 мм;
- кількість кілець — 4;
- форма — овальна;
- об'єм — 238 л;
- розмір (ДхШхВ) — 163 х 107 х 46 см;
- паковання — коробка;
- габарити паковання — 30,5 × 27 × 11 см;
- вага — 2,66 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 238 л |
| Довжина | 163 см |
| Ширина | 107 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 2.66 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 957 ₴



