Надувний Човен із веслами Інтекс Intex EXPLORER 200 Pro 196 х 102 х 33 см Півторамісна

- Немає в наявності
- Код: 28440
1 961 ₴
Надувний півторамісний човен EXPLORER 200 PRO від відомої торгової марки Intex ідеально підходить для любителів річкових або морських прогулянок і для затятих рибалок.
Човен виготовлений з високоякісного матеріалу Super Tough (полівінілхлорид), товщиною 0,35 мм, що робить його стійким до проколів та іншого роду пошкоджень. Ще однією перевагою цього матеріалу є його відмінна переносимість солоної води, олії чи бензину, а також стійкість до перепадів температур та дії сонячних променів.
Завдяки наявності 3-х камер при пошкодженні однієї з них можна буде без проблем дістатися до берега.
Гребний човен має надувну плоску підлогу I-Beam для більшого комфорту та стійкості. По обидва боки виробу розташовані тримачі для весел.
Човен легко витримує вагу в 120 кг, а місця більш ніж достатньо для дорослої людини та дитини.Цей тип човнів непрофесійний та призначений для відпочинку.
У комплекті передбачені весла із міцного пластику довжиною 122 см та ручний насос.
Характеристики:
- габаритні розміри (ДхШхВ) - 196 х 102 х 33 см;
- максимальна ємність - один дорослий і дитина;
- максимальне навантаження - 120 кг;
- матеріал – вініл;
- товщина матеріалу – 0,33 мм;
- кількість повітряних камер - 3 шт;
- дно - надувне;
- упаковка – у коробці;
- габарити упаковки - 31 × 15,5 × 48 см;
- вага упаковки - 5,3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Вага | 5.3 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Вантажопідйомність | 120 кг |
| Довжина | 196 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Особливості | Розбірні весла, Насос |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Ширина | 102 см |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Довжина весла | 122 см |
- Ціна: 1 961 ₴


