Каркасний басейн Інтекс Intex Metal Frame Pool 305 х 76 см, об'єм 4805 л від 6 років Фільтр-насос Круглий

- Готово до відправки
- Код: 28447
5 280 ₴
4 714 ₴
Каркасний басейн Intex Metal Frame Pool 305 × 76 принесе радість і задоволення в спекотні літні дні вам і вашій родині. Metal Frame — серія басейнів із металевим каркасом, які встановлюються швидко й без застосування будь-яких додаткових інструментів. Металевий каркас складається з сполучних куточків, трубок-перемичок і стійок. Усі деталі пофарбовані та стійкі до стирання.
Басейн знизу обладнаний зливним клапаном. Для того, щоб злити воду, необхідно приєднати до будь-якого садового шланга перехідник, який йде в комплекті з басейном. Відкручуєте заглушку клапана та ввертаєте перехідник, водночас зливний клапан відкриється сам. Злити воду можна в будь-яке зручне для Вас місце.
Басейн забезпечений водяним картриджним насосом-фільтром. Насос дуже надійний і простий в експлуатації. Він легко під'єднується до басейну 2 шлангами, що надійно фіксуються хомутами. Для очищення води слугує фільтрувальний знімний картридж типу H, який періодично треба замінювати після декількох промивань водою.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та тентом-кришкою, які рекомендуємо придбати для якіснішого використання басейну.
Комплектація:
- Басейн
- Картриджний насос-фільтр
Характеристики:ong>>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 4485 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 4 714 ₴




