Дитячий наливний Басейн Інтекс Intex Океанський риф 244 х 46 см, об'ємом 2089 л від 3 років

-15%
- Готово до відправки
- Код: 28459
1 232 ₴
1 053 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн «Океанський риф» від відомої компанії Intex виготовлений із міцного, але водночас дуже легкого матеріалу полівінілхлориду. Дно басейну виготовлене з високоякісного вінілу. Щоб басейн прийняв свою звичну круглу форму, його просто потрібно заповнити водою з садового шланга. Барвисті борти виробу прикрашені реалістичними зображеннями флори та фауни океанського рифу. Об'єм басейну, наповненого на 80%, становить аж 2089 літрів. Цього цілком досить, щоб влаштувати справжній заплив і освіжитися в спекотний літній день. Діаметр басейну становить 344 см, а висота — 46 см, що робить його ідеальним місцем для водних процедур у сонячний теплий день.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- форма — кругла;
- об'єм — 2089 л (у разі заповнення 80%);
- розмір (ДхВ) — 244 х 46 см;
- пакування — коробка;
- габарити пакування — 18 × 18 × 49 см;
- вага — 4,25 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 2089 л |
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 4.25 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 1 053 ₴
