Пляжне надувне крісло Інтекс Intex Рівер Ран 135 см від 10 років Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 28487
1 161 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне крісло River Run зі спортивної серії Intex — вдосконалена модель із щільнішого ПВХ! Одномісне крісло-круг обладнане надувною спинкою, ручками та двома підсклянниками. Додатковий бонус: трос для швартування. Модель підійде для підлітків та дорослих. На дні круга встановлена сітка, яка запобігає випаданню з нього. Товщина вінілу — 0,45 мм. Діаметр круга: 135 см. Максимальне навантаження: 100 кг.
Характеристики:
- для дітей від 10-ти років;
- розмір — 135 х 45 см;
- матеріал — вініл;
- товщина матеріалу — 0,45 мм;
- максимальне навантаження — 100 кг;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 36 × 10 × 31 см;
- вага — 2,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Бірюзовий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.45 мм |
| Тип | Надувне крісло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Висота | 450 мм |
- Ціна: 1 161 ₴









