Надувний Човен Байдарка з веслами Інтекс Intex Challenger K1, 274 х 76 х 33 Одномісна

- Немає в наявності
- Код: 28502
3 817 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одномісний надувний човен-байдарка Intex Challenger призначений для активного відпочинку на річках та інших водоймах. Професійна серія - розроблена і спроектована для оптимальної продуктивності, комфорту, жорсткості та універсальності. Покращений ПВХ матеріал SUPER-TOUGH™.
Особливості:
- спортивний принт для високої видимості;
- обтічний дизайн для швидкого руху;
- кабіна поліпшена для комфорту і простору;
- матеріал SUPER-TOUGH™ тришаровий, ламінований ПВХ: два зовнішні шари потовщеного ламінованого ПВХ; внутрішній шар - поліестерна сітка для додаткового посилення;
- матеріал не боїться впливу агресивного середовища: бензину, машинного масла, солоної води; стійкий до перепадів температур і впливу сонячних променів; стійкий до пошкодження від стирання, ударів;
- дно надувне - надувається разом із човном. Судно з таким дном більш стійке і є досить жорстким, щоб не використовувати додаткові настили. Дно (конструкція): поздовжня, вертикально-балкова конструкція «Wave Beam».
- знімні, надувні сидіння; можливість регулювання сидіння, міцна фіксація.
- човен укомплектований парою алюмінієвих весел, які з'єднуються пластмасовою муфтою; ручним насосом.
Характеристики:
- габаритні розміри (ДхШхВ) - 274 х 76 х 33 см;
- максимальна місткість - один дорослий;
- максимальне навантаження - 100 кг;
- матеріал - ПВХ;
- товщина матеріалу - 0,75 мм;
- дно - надувне;
- упаковка - в коробці;
- габарити упаковки - 60 × 22 × 42,5 см;
- вага упаковки - 26 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 26 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Довжина | 274 см |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Особливості | Леєрний трос, Розбірні весла, Насос |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Ширина | 76 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 3 817 ₴

