Гоночна машинка на радіокеруванні Ferrari MZ Racing2 Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 28714
2 429 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова машина на радіокеруванні Ferrari FXX дасть можливість представити себе гонщиком. Машинка виготовлена в жовтому кольорі з високоякісного пластику, у масштабі 1:10. Автомобіль обладнаний фарами, що світяться, та габаритними вогнями, які вмикаються під час руху. Він розганяється до 45 км/год. Влаштовуйте перегони зі своїми друзями. Пульт радіокерування працює на відстані 90 метрів. Керувати машинкою дуже легко.
Комплектація:
- автомодель
- пульт радіокерування,
- акумулятор,
- зарядний пристрій.
Характеристики:
- для дітей від 7 років;
- масштаб - 1:10;
- розмір машинки — 46 x 17 x 13,5 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 53 х 21 х 28 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Масштаб моделі | 1:10 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 90 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 2 429 ₴




