Гараж паркінг для машинок 5 рівнів із ліфтом і машинками 74 см

- Немає в наявності
- Код: 28729
3 028 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий гараж — це дуже захоплива гра для дитини від трьох років. Усі деталі добре кріпляться між собою, виготовлені з міцного нетоксичного матеріалу, не мають запаху. Гра є гоночний трек, який містить різні рівні гаража. Також є спіралеподібний з'їзд, дорожні знаки, шлагбаум, автомийка, заправка та ліфт. Такий гоночний трек-гараж стане прекрасним місцем для зберігання автомобільної колекції Вашого малюка. Можливість різного збирання стоянки з залученням різних поверхів паркінги.
Особливості:
- 5 поверхів парковки з'єднані між собою спіралеподібною автомагістраллю
- На кожному поверсі є огородження та розмітка під паркувальні місця
- Парковка має автоматичний підйомник
- Безліч інших елементів паркування: дорожні знаки, шлагбаум, автомийка, заправка, вертолітний майданчик
- У комплекті 10 машинок із вільним ходом коліс
- Простий процес складання, з яким дитина легко впорається самостійно
- Всі деталі виготовлені з якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- 5 рівнів паркування
- 10 машинок
- Розмір машинки: 7 см
- Елементи живлення: Батарейки (до комплекту не входять)
- Розмір в зібраному вигляді: 43 х 22 х 74 см
- Паковання: Коробка
- Габарити паковання: 59 х 48 х 13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 740 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Чорний |
| Ширина у зібраному вигляді | 220 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 590 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 3 028 ₴

