Музична іграшка Сова Казкарка TK Group Українське озвучування Синій

-7%
- Готово до відправки
- Код: 28740
453 ₴
422 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мила совушка-казкарка має чарівний зовнішній вигляд і цікавий функціонал, який оцінять і батьки, і маленький карапуз. Натискаючи на 8 функціональних кнопочок, Ви почуєте дивовижні історії, які несуть не тільки розважальний, але й повчальний посил. Кнопочки у формі звірят і книжечок активують по 2 казки, а кнопка у формі сердечка відтворює веселі мелодії. Багатоголосе озвучення українською мовою приємне на слух, тому чудово “заколисуватиме” малюка перед сном.
Особливості:
- миловидний дизайн великоокої совушки;
- кнопка увімкнення та регулювання гучності розміщена на маківці пташки;
- 8 функціональних кнопок, які активують захопливі казки та пісні;
- 14 цікавих казок;
- 2 динамічні дитячі пісеньки;
- українське озвучування;
- приємне підсвічування крилець;
- добре опрацьовані деталі.
Характеристики:
- для дітей від 1 року;
- ефекти працюють від 2 батарейок типу 1,5V "АА";
- виготовлена з якісних полімерних матеріалів із матовим покриттям;
- габарити іграшки (ДхШхВ) — 11 х 5 х 14 см;
- упаковка — у коробці;
- габарити упаковки — 17 × 5 × 18 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Мови | Український |
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 11 см |
| Висота | 14 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 422 ₴
