Інтерактивна розвиваюча іграшка Рибалка 2 в 1 Трек Англійське озвучування Зелений

- Немає в наявності
- Код: 28940
798 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Власноруч побудуйте справжній парк розваг разом з ігровим набором "Happy fishing". Тут розташований кумедний трек із підіймачем для машинок, а місток через водойму дасть змогу зловити вудкою кольорову рибку.
Особливості:
- іграшка поєднує в собі риболовлю та функціональний мінітрек;
- кольорове підсвічування драбини та водойми;
- автоматичний підіймач;
- 4 функціональні кнопки: пісні англійською мовою, мелодії, звуки та рахунок англійською від 1 до 10;
- ігровий набір доповнений яскравими наклейками та декораціями, якими дитина зможе самостійно прикрасити іграшку;
- проста конструкція дасть змогу легко зібрати ігрову модель навіть без допомоги дорослих;
- іграшка виготовлена з первинного пластику, який чудово витримує активні дитячі ігри;
- у комплекті дві магнітні вудки, 8 рибок, 3 паровозики.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- тип живлення — 3 батарейки типу "АА" (не додаються) або USB-кабель (у комплекті);
- габаритні розміри — 36,5 х 27 х 25,5 см;
- упаковка — у коробці;
- габарити упаковки — 35 х 8 х 25 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рибалка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 798 ₴




