Набір Тісто для ліплення Enki Десерти 25 елементів

- Немає в наявності
- Код: 28945
776 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Творчі ігри з тістом для ліплення — це не тільки цікавий процес, але й корисне заняття для розвитку дитини. Такий варіант дозвілля сприяє нормалізації психоемоційного стану малюків, розвитку мислення, уяви, дрібної моторики та творчого потенціалу.
Оксамитова маса помірної м'якості дає змогу легко перетворювати безформні шматочки тіста на цікаві ігрові елементи.
Ігровий набір містить велику кількість приладдя для надання масі для ліплення різноманітних текстур та оригінальних форм. Однак головною "родзинкою" набору є кухонна машина для створення десертів, яка допоможе юним шефам створювати неперевершені кулінарні шедеври.
Особливості:
- якісний безпечний матеріал, до складу якого входить тільки борошно, натуральні пігменти та вода;
- висока пластичність і яскраві кольори;
- велика кількість молдів для надання тіста текстур і форм;
- екструдер у формі кондитерського шприца;
- всі ігрові елементи виготовлені з якісного первинного пластику, безпечного для здоров'я дитини.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- кількість елементів у наборі - 25;
- 5 пляшечок із кольоровим тістом;
- упаковка — у коробці;
- габарити упаковки — 42 × 10 × 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENKI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для ліплення |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 5 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 30 см |
- Ціна: 776 ₴
