Машина на радіокеруванні Lamborghini Sport Синій

- Немає в наявності
- Код: 28998
877 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава модель спортивної машинки здатна втілити в життя заповітні бажання хлопчика! Дивіться самі: машинка має зручне радіокерування зі стандартною схемою рухів (вперед, назад, повороти вліво та вправо) і окрему кнопку, що відповідає за автоматичне відчинення дверей і багажного відділення. Один рух, і дах машинки ховається в багажник!
Сучасний дизайн іграшки враховує всі деталі спортивного автомобіля: просторий салон на 2 місця, гармонійне поєднання яскравих кольорів, гумові колеса з протекторним візерунком і фари геометричної форми. Машинка стане улюбленою грою хлопчика та дасть змогу зануритися в захопливий світ великих перегонів.
Особливості:
- керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч;
- гумові колеса з протекторним візерунком;
- автоматичне відчинення дверей і багажного відділення;
- добре опрацьовані деталі, що надають іграшці максимальної схожості зі справжнім автомобілем;
Комплектація:
- спорткар;
- пульт керування;
- акумулятор;
- USB-кабель для підзаряджання.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- масштаб: 1:14
- пульт керування працює від 2 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять);
- спорткар працює від акумуляторної батареї 3,7V (у комплекті);
- габарити машинки (ДхШхВ) — 27 х 11 х 8 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 36 × 18 × 13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Синій |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 28998 |
- Ціна: 877 ₴

