Шарнірна лялька Монстер Хай Лагуна Блю Monster High 27 см

- Немає в наявності
- Код: 29001
325 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька спеціально створена для шанувальниць мультфільму «Monster High» («Школа монстрів»).
Зовні лялька повністю схожа на свій прототип з мультфільму.
Лялька має високу деталізацію. Руки та ноги рухливі, у комплекті маска.
Сцени з улюбленого мультфільму вашої дівчинки стануть реальністю разом із лялькою «Monster High»
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Країна-виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Висота ляльки: 27 см
- Вік: від 3 років
- Розмір упаковки: 33 х 14 х 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monster High |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 27 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Monster High |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 325 ₴
