Шарнірна лялька Монстер Хай Ardana Girl Вид 4

- Немає в наявності
- Код: 29005
415 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Ardana Girl спеціально створені для шанувальниць мультфільму «Monster High» («Школа монстрів»).
Зовні лялька повністю схожа на свій прототип з мультфільму.
Лялька має високу деталізацію. Руки та ноги рухливі, довге волосся.
Сцени з улюбленого мультфільму вашої дівчинки стануть реальністю разом із лялькою «Monster High»
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Країна-виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Висота ляльки: 28 см
- Вік: від 3 років
- Розмір упаковки: 33 х 14 х 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monster High |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 28 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Monster High |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 415 ₴
