Іграшка-тягучка Гуджитсу Етті Блакитний Goojitzu Forzutos герої

- Немає в наявності
- Код: 29006
364 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гуджитсу — супергерої з мультфільму, що мають суперсилу. Фігурка-тягучка виготовлена з міцної та дуже еластичної гуми. Іграшку можна використовувати як антистрес, тягнути, розтягувати на всі боки. Завдяки спеціальному наповнювачу іграшка зберігає форму певний час після деформації. Висота фігурки 15 см.
Особливість:
Особливість:
- Можна тягнути розтягувати
- Зберігає форму після деформації
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- висота фігурки — 15 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 15 х 18,5 х 5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 364 ₴
