Двоколісний дитячий самокат із ручним гальмом Skyper LOKI Червоний

- Немає в наявності
- Код: 29036
1 837 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат «LOKI» Skyper призначений для дітей від 5 років. Конструкція самоката складана, що робить його компактним і зручним для транспортування.
Особливості:
- складана конструкція;
- пряме кермо;
- складана підніжка;
- крила над колесами;
- ручне гальмо;
- ножні гальма на задньому колесі;
- гумові грипси;
- на деці — нековзна наклейка наждак.
Характеристики:
- для дітей від 5 років;
- матеріал рами — сталь;
- розмір коліс — 200 мм;
- поліуретанові колеса;
- розміри деки — 52 х 15 см;
- корисна довжина деки 32 см;
- висота керма регулюється від 96 см до 106 см;
- подшипники: Abec-7;
- максимальне навантаження до 70 кг;
- паковання — у коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 106 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Регулювання керма по висоті, Підніжка, Ножні гальма |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 1 837 ₴







