Триколісний дитячий самокат для дівчинки Best Scooter Крижане серце

- Немає в наявності
- Код: 29056
1 480 ₴
Новинка - складний триколісний самокат Best Scooter в стильному оформленні з колесами, що яскраво світяться і підсвічуванням передніх дисків - все, що необхідно для активного відпочинку дитини!
Система повороту керма має дуже легку маневреність, що чудово підходить для найменших користувачів! Висота керма має 4 рівні регулювання. Ручки виконані з якісної гуми із рельєфним візерунком для кращої фіксації в руках.
Складане кермо оснащене зручним механізмом складання і робить цей самокат зручнішим і компактнішим для перевезення та зберігання.
Конструкція самокату складається з трьох коліс – два передні та одне заднє. За рахунок матеріалу з якого виготовлені всі три колеса даної моделі – поліуретан – самокат безшумний, а їзда на ньому м'яка та комфортна. Усі три колеса під час руху світяться різними кольорами. Диски передніх коліс випромінюють додаткове підсвічування під час їзди.
Робоча поверхня деки - рифлена, що забезпечує антиковзкий ефект і безпеку для дитини.
Самокат оснащений ножним гальмом (step-on brake), який розміщений над заднім колесом.
Характеристики:
- ширина самокату (з колесами) - 25 см,
- довжина самокату – 55 см;
- ширина деки – 13 см,
- довжина деки – 30 см;
- мінімальна висота керма від підлоги – 58 см, максимальна висота керма – 71,5 см;
- ширина керма – 26,5 см;
- діаметр ручок - 3 см;
- розмір передніх коліс: діаметр - 12 см, ширина – 3,5 см;
- розмір задніх коліс: діаметр – 8 см, ширина - 4,8 см;
- кермо – алюміній;
- дека – пластик;
- колеса – поліуретан (PU);
- безпечне навантаження до 60 кг;
- вага самокату – 2,3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 71.5 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 1 480 ₴





