Трюковий самокат HIC-система Best Scooter LineRunner Чорний з червоним

- Немає в наявності
- Код: 29059
2 359 ₴
Модель самоката із серії "Linerunner" від ТМ Best Scooter належить до типу трюкових і має низку відмінностей від звичайних. Самокат підійде для професійних райдерів і новачків в екстремальному катанні. Конструкція самоката максимально спрощена. Цей самокат витримує навантаження агресивної їзди та виконання різних трюків. Самокат обладнаний системою HIC. Ця система компресії найбільш використовувана через свою легкість і надійність.
До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується завдяки болту, вкрученому у "якор" у вилці. Компресія — це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки. Рама цього самоката посилена та виготовлена з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видні зварні шви.
Колеса моделі, як і належить трюковому самокату, маленькі в діаметрі (всього 11 см) з великою жорсткістю, виготовлені з PU. Диски алюмінієві.
Особливості:
- спрощена конструкція;
- HIC - система;
- маленькі двоколірні колеса;
- дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить краще зчеплення;
- грипси з міцного нековзного матеріалу;
- дві пеги на осях самоката.
Характеристики:
- конструкція — 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
- поліуретанові колеса діаметром 11 см;
- диски — алюмінієві;
- підшипник типу ABEC 9;
- ширина керма — 52 см;
- ножні гальма — металеві;
- висота керма від підлоги — 82 см;
- розмір деки — 50 × 10 см;
- корисна довжина деки — 33,5 см;
- висота деки від підлоги — 6 см;
- ручки — гума;
- пеги алюмінієві 2 шт. – 4 см;
- максимальне навантаження — 100 кг;
- пакування — коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 82 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 2 359 ₴






