Водний пістолет бластер Shot Wave 48 см Червоний з жовтим

- Немає в наявності
- Код: 29087
433 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У спекотну пору року весело провести вільний час із друзями допоможе класний водний пістолет. Проста та легка конструкція зроблять ігри з водою неймовірно веселими. Просто відкрути балон, набери воду, створи тиск і починай захопливе протистояння, з якого ніхто не вийде сумним і сухим.
Особливості:
- помповий принцип роботи;
- місткий резервуар для води;
- подавання води відбувається під час натискання на спусковий механізм водного пістолета;
- яскрава колірна гама;
- іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- розмір пістолета (ДхШхВ) — 48 х 9,5 х 22 см;
- паковання — пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Червоний |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 220 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 433 ₴
