Водний пістолет бластер шестиструминний Shot Wave 42 см Рожевий з блакитним

- Немає в наявності
- Код: 29090
319 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отримати море яскравих емоцій, зарядитися позитивною енергією та весело провести час разом із дружньою компанією дуже легко, якщо ви маєте водний пістолет. Ця іграшка, без сумніву, сподобається і дітям, і дорослим. Влаштуйте кумедне водне протистояння, з якого ніхто не вийде сухим і сумним.
Особливості:
- шестиструменевий;
- крутий футуристичний дизайн;
- помповий принцип роботи;
- місткий резервуар для води;
- подавання води відбувається під час натискання на спусковий механізм водного пістолета;
- яскрава колірна гама;
- іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- розмір пістолета (ДхШхВ) — 42 х 8 х 18 см;
- паковання — пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Рожевий |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 180 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 319 ₴
