Водний пістолет бластер Water Gun 56 см Темно-синій

- Немає в наявності
- Код: 29091
437 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний пістолет розфарбує сірі будні та подарує Вашій родині море позитиву й багато позитивних емоцій!
Корпус виготовлений із високоякісної первинної пластмаси та обладнаний фігурними деталями та вилитими елементами декору.
Щоб зробити максимально далеко свій постріл, використовуйте механізм накачування тиску.
Особливості:
- зручна ручка для перенесення;
- потужний механізм накачування тиску;
- яскравий ергономічний дизайн;
- знімний балон легко вкручується і викручується з корпусу конструкції;
- іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- розмір пістолета (ДхШхВ) — 56 х 25 х 11 см;
- паковання — пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Синій |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 437 ₴
