Водний Пістолет із рюкзаком Насос із Балоном Пончик Червоний

- Немає в наявності
- Код: 29102
304 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хіба можна уявити літо без веселих водних розваг?! Час заздалегідь подбати про те, щоб маленькі непосиди мали можливість взяти участь у захопливих водних поєдинках, цілячись один в одного струменями теплої води.
Яскравий балон зручно розміщується на спині дитини завдяки регульованим текстильним ремінцям, що робить його абсолютно комфортним у процесі активних рухів.
Особливості:
- сучасний дизайн у формі пончика;
- яскрава колірна гама;
- місткий резервуар для води;
- балон має компактні розміри та легку вагу;
- механізм нагнітання тиску для збільшення дальності стрільби;
- знімні текстильні ремінці, які допомагають фіксувати балон за спиною;
- регульована довжина ремінців.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- паковання — пакет;
- габарити паковання — 32 × 7 × 37 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Червоний |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 304 ₴

