Водний Пістолет з Рюкзаком Насос із Балоном Слонік Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 29110
329 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний насос із балоном P 3046 виготовлений у сучасних тенденціях ігрової зброї у формі веселого слоненяти. Велика місткість для води у формі рюкзачка дасть змогу максимально запастися "водними патронами", так що гравці зможуть повною мірою проявити себе та максимально насолодитися грою.
Особливості:
- ця модель дуже компактна та легка, з нею зможе впоратися кожна дитина;
- суперсучасний дизайн;
- місткий балон;
- потужна накачування тиску;
- регульовані текстильні ремінці;
- зброя компактна та зручно лягає в руку, а водний балон легко фіксується за спиною.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- паковання — пакет;
- габарити паковання — 22 × 4 × 28 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 329 ₴
