Водний Пістолет із рюкзаком Насос із Балоном Пончик Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 29111
318 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний насос із балоном виготовлений у сучасних тенденціях ігрової зброї у формі апетитного пончика. Велика місткість для води у формі рюкзачка дасть змогу максимально запастися "водними патронами", так що гравці зможуть повною мірою проявити себе та максимально насолодитися грою.
Особливості:
- ця модель дуже компактна та легка, з нею зможе впоратися кожна дитина;
- суперсучасний дизайн;
- місткий балон;
- потужна накачування тиску;
- регульовані текстильні ремінці;
- зброя компактна та зручно лягає в руку, а водний балон легко фіксується за спиною.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- паковання — пакет;
- габарити паковання — 28 × 5 × 27 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Помаранчевий |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 318 ₴
