Термокилимок для дітей ігровий 2-сторонній EVA 180 х 200 см

-13%
- Готово до відправки
- Код: 29249
1 127 ₴
980 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальний килимок має високу пружність і гнучкість. Завдяки таким властивостям, килимок вбереже Вашого малюка від ударів, коли він грає сам.
Розвивальний килимок виготовлений із матеріалу EVA — це сучасний, екологічно чистий і гігієнічний матеріал, який повністю безпечний для здоров'я дитини
Килимок має розміри 180 х 200 см, також його можна використовувати з двох боків. Вся колірна гама та розміщення елементів на килимку підібрані так, щоб Ваша дитина змогла розвивати тактильне сприйняття, творчі навички та навчилася розпізнавати кольори, відтінки, цифри.
М'який розвивальний килимок — річ, яка обов'язково має бути в активного допитливого малюка!
Особливості:
- зображення сантиметрової шкали;
- водонепроникний і легкий у догляді;
- можна використовувати з двох сторін;
- має рифлену поверхню з обох боків, яка запобігає ковзанню;
- травмо-безпечний;
- не пропускає холод;
- розвивальний;
- компактний;
- екологічно безпечний.
Характеристики:
- для дітей від 1 року;
- розміри килимка — 180 х 200 х 0,8 см;
- паковання — у сумці;
- габарити паковання — 87 × 10 × 40 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | EVA |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 870 мм |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29249 |
- Ціна: 980 ₴


