Інерційний джип металевий BMW X7 "АвтоЕксперт" Чорний

- Немає в наявності
- Код: 29259
919 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія металевих машин «АвтоЕксперт Преміум» від виробника TK Union Group готова представити сучасні, дуже деталізовані моделі в масштабі 1:24.
Кожна машинка є прототипом реально наявної моделі, тому точно імітує стиль і характер.
Гумові колеса з протекторним візерунком, пропрацьований салон із пластику та детально деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичного вигляду.
Задні колеса обладнані потужним інерційним механізмом, а натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна, стрімкого розгону та гальмування. Під час програвання звукових ефектів передні та задні фари підсвічуються.
Особливості:
- масштаб 1:24;
- докладна деталізація;
- інерційний механізм;
- двері, багажник і капот, що відчиняються;
- підсвічування фар;
- реалістичні звуки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 919 ₴






