Ігровий набір Карета з конем Carriage Інтерактивні функції Фіолетовий

- Немає в наявності
- Код: 29262
1 852 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна карета з білим конем — незамінний атрибут для справжньої принцеси. І ця карета по-справжньому чарівна, вона їде сама, світиться, а запряжений у неї — красивий білий кінь! Такий набір зробить ігри в принцес повноцінними. Сюжети та пригоди для улюблених ляльок стануть різноманітнішими, тепер вони кататимуться в кареті. Інтерактивні функції працюють за допомогою батарейок. Усі деталі зроблені з безпечних матеріалів.
Функції:
- конячка ходить;
- світлові ефекти;
- звукові ефекти.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- ефекти працюють від батарейок 3 шт. типу АА (до комплекту не входять);
- габарити карети з конем — 36 х 17 х 35 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 67 х 19 х 38 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Транспорт |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29262 |
- Ціна: 1 852 ₴
