Дитячий намет вігвам тканинний з комплектом брязкалець розмір 82 х 126 см Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 29272
1 946 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пересувний ігровий вігвам зацікавить кожного малюка. Він поліпшить координацію дитини, дрібну моторику та моторні функції. Вігвам для дітей можна використовувати вдома, а в теплі дні в саду або на терасі. Вігвам виготовлений зі 100% безпечних матеріалів. У комплекті чотири м'які брязкальця, які можна знімати та використовувати окремо.
Характеристики:
- Вік: від народження до 3 років
- Габариты вігвама: 82 х 126 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 65 х 10 х 50 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happy Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вігвам |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 820 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Висота | 1260 мм |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 946 ₴


