Каталка ходунки для дітей Ігровий центр Столик Перші кроки Синій

- Немає в наявності
- Код: 29277
2 154 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка - ходунки допоможе дитині робити свої перші кроки, а також займе її увагу цікавими іграми надовго. Завдяки правильно продуманій будові, каталка забезпечує стійкість і запобігає перекиданню малюка. Передня панель обладнана цікавими елементами, вона містить звукові та світлові ефекти. Її можна використати як розвиваючий столик. Іграшка виконана з якісного щільного пластику, що не має запаху.
Функції:
- нотні клавіші;
- кумедні звуки;
- звуки барабана;
- англійський алфавіт;
- дитячі пісні;
- музичні інструменти; i>голоси тварин;
- шестерні, що обертаються;
- дверцята відчиняються із скрипучим звуком;
- телефонний дзвінок;
- брязкальце-телефон з тріскачкою;
- букви-сортер;li> i>світлові ефекти.
Характеристики:
- для дітей від 12-ти місяців;
- каталка працює від 3 батарейок типу «АА» — не входять до комплекту;
- мова — англійська;
- розміри каталки — 51 х 43 х 48 см;
- упаковка — у коробці;
- габарити упаковки — 66 x 45 x 11,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Ігрова панель, Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 51 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 48 см |
- Ціна: 2 154 ₴

