Накладка на унітаз дитяча ТЕХНОК Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 29307
301 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двокомпонентна накладка на унітаз зі спинкою. Прикрашена незмивним графічним зображенням, створеним за сучасною технологією IML. Завдяки протиковзним краям накладка не сповзає з унітаза. Відповідна контурна форма забезпечує комфорт дитині. Допомагає дітям навчитися користуватися туалетом самостійно.
Характеристики:
- для дітей від 1 року;
- максимальне навантаження — 25 кг;
- матеріал — пластик;
- розмір — 40 х 30,5 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 40 см |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Сидіння на унітаз |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 30.5 см |
- Ціна: 301 ₴
